34.798.10 - DOMINGO A4 - Portfolio z blokom za beležke A4
16,47 € +DDV
| Zaloga |
1.997 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.798.10 |
| Model | DOMINGO A4 |
| Opis | Portfolio z zvezkom formata A5, zasnovan za reprezentativno poslovno in promocijsko uporabo. Luksuzna obloga iz umetnega usnja daje profesionalen videz, dodatni žepi za kartice in dokumente ter držalo za pisalo pa omogočajo dobro organizacijo. Zvezek vsebuje črtasti knjižni blok s 128 stranmi krem papirja (80 g/m²). Izdelek je pakiran v darilni škatli, kar ga naredi primernega za poslovna in premium promocijska darila. Ključne lastnosti: Portfolio z zvezkom • Format A5 • 128 strani • Črtasti knjižni blok • Krem papir 80 g/m² • Umetno usnje • Žepi za kartice in dokumente • Držalo za pisalo • Darilna škatla vključena |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 24.5 x 33 x 3 cm |
| Paket | 20/1 |
| Neto teža | 0.00 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Dodatki | Nosilci za svičnike |
| Material | RPET, RPET |
| Oblika | A4 |
| Vrsta papirja | Beli |
| Črtna koda | 8605025637112 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 20 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0 x 0 x 0 m |
| Teža bruto kartona | 0.00 kg |
| Volumen kartona | 0.00 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 482010300000 |
Podobni izdelki
blizu

